PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

First Data: transakcja kartowa na raty nie wymaga dodatkowego wsparcia terminala

Autor: dlahandlu.pl 15 kwietnia 2011 07:48

First Data: transakcja kartowa na raty nie wymaga dodatkowego wsparcia terminala

- Usługa rozłożenia transakcji kartowej na raty jest w swojej klasycznej formie usługą czysto wydawniczą (świadczoną przez Bank Wydawcę). W takiej sytuacji nie jest wymagane żadne dodatkowe wsparcie terminala - transakcja na terminalu przebiega standardowo a rozłożenie na raty dokonuje się następnie za pomocą np. infolinii Banku Wydawcy, lub portalu internetowego Banku Wydawcy - mówi Zbigniew Wiśniewski, członek zarządu First Data Polska, dyrektor Pionu Sprzedaży Detalicznej.

- Transakcja taka jest więc możliwa na dowolnym terminalu First Data Polska. Ponadto nasze terminale umożliwiają przekazywanie dodatkowych informacji w postaci tzw. kodu komercyjnego, co umożliwia Bankom Wydawcom automatyczne rozłożenie na raty (bez konieczności kontaktowania się z Bankiem Wydawcą po transakcji).
Znacząco zwiększa to szybkość i wygodę rozłożenia transakcji na raty a ponadto umożliwia świadczenie wielu innych zaawansowanych usług. Usługa ta również dostępna jest we wszystkich terminalach First Data Polska, aby z niej skorzystać niezbędne jest jednak podpisanie dedykowanej umowy - tłumaczy Zbigniew Wiśniewski.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane