Fornetti w przyszłym roku będzie kontynuować przebudowę stoisk

www.franczyzawpolsce.pl 29 listopada 2011 14:20

W tym roku Fornetti uruchomiła 39 minipiekarani i, jak przyznaje, jest to wynik nieco poniżej planu. Fornetti prowadzi też racjonalizację sieci oraz kontynuuje proces przebudowy stoisk według nowego formatu - pisze franczyzawpolsce.pl.

Fornetti przyznaje, że w sieciach spada odwiedzalność oraz obrót z metra kwadratowego. Jak informuje franczyzawpolsce.pl, Fornetti w przyszłym roku będzie kontynuować przebudowę istniejących stoisk. Kolejnym pomysłem jest wprowadzenie zupełnie nowych produktów, w tym z ciasta francuskiego. Obecnie Fornetti finalizuje zakup nowej linii produkcyjnej, która umożliwi sieci zaproponowanie ciekawych zmian w ofercie produktowej.
Jak mówi serwisowi franczyzawpolsce.pl Małgorzata Idzikowska, kierownik działu marketingu w Fornetti, sytuacja na rynku nie jest łatwa. Niepewność oraz nastroje konsumentów nie pozostają bez wpływu na wyniki sieci. Potwierdzeniem koniunktury są raporty, które wskazują, że odwiedzalność centrów handlowych oraz obrót z metra kwadratowego jest nieco niższy niż w poprzednich latach
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,91

  • Min

    2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane