Franczyzobiorca eLDe: Staramy się uzupełniać ofertę dyskontów

Autor: www.dlahandlu.pl 28 stycznia 2013 12:57

Z pełną świadomością otworzyliśmy jeden z naszych sklepów naprzeciwko sklepu sieci Biedronka i z tego, co obserwuję mamy klientów, którzy potrafią zaparkować auto na parkingu przed naszym sklepem i część zakupów robią u nas, część robią w Biedronce i odwrotnie - parkują pod Biedronką i kupują tam np. jakieś podstawowe artykuły, a po bardziej delikatesowe produkty czy też produkty świeże - typu mięso, wędliny - przychodzą do nas - mówi Maciej Niedziółka, właściciel czterech franczyzowch sklepów sieci eLDe.

-  Natomiast, jeśli chodzi o nasze pozostałe sklepy, które są akurat przeważnie usytuowane na terenie dużych osiedli - to staramy się, aby były sklepami osiedlowymi, gdzie regularnie robią zakupy okoliczni mieszkańcy. Stawiamy na bezpośrednie i dobre relacje z naszymi klientami - duża część naszego personelu zna naszych klientów, ich zwyczaje konsumenckie, więc w sposób naturalny wyróżniamy się jakością obsługi i tym właśnie - poza asortymentem oraz cenami - staramy się przyciągać do siebie klientów - wyjaśnia Maciej Niedziółka.

- Generalnie współpracę z eLDe oceniam dobrze. To naturalne, że w ciągu tych sześciu lat mieliśmy lepsze i gorsze momenty - np. kiedy wystąpiły zawirowania w związku z odwołaniem zarządu oraz upadłością Bomi, które było przecież związane z siecią. Jednak, jak dotąd, sytuacja jest stabilna, wszystko wychodzi na prostą i nie mamy żadnych powodów do niepokojów. W zawiązku z tym współpracujemy z siecią i podejmujemy wspólnie nowe projekty. Wymieniamy na przykład sukcesywnie oprogramowanie na naszych sklepach, tak aby sieć mogła zdalnie kontrolować nasz zakup towaru od wskazanych dystrybutorów czy stopień naszej aktywności w akcjach promocyjnych, które są przez sieć organizowane. Z drugiej strony sieć podpisuje coraz więcej umów z producentami i dystrybutorami, co nas bardzo cieszy, ułatwia nam pracę i w dużym stopniu ułatwia nam również konkurowanie z innymi sklepami i innymi sieciami, a to bardzo ważne - dodaje franczyzobiorca eLDe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane