Franczyzobiorcy sieci Spar otwierają kolejne sklepy

Autor: dlahandlu.pl 16 marca 2018 14:35

Franczyzobiorcy sieci Spar otwierają kolejne sklepy fot. materiały prasowe

15 marca otwarte zostały dwa sklepy sieci Spar – w podkarpackich Sokolnikach i śląskim Zawierciu. To kolejne placówki franczyzobiorców, którzy pod szyldem Spar prowadzą już placówki.

Supermarket w Sokolnikach o powierzchni 307 mkw., mieszczący się przy ul. Nowej 2, funkcjonuje 7 dni w tygodniu. To już 8. sklep Spar franczyzobiorcy, który z siecią związany jest od 2012 r. W nowo otwartym supermarkecie nacisk położony będzie na produkty od lokalnych dostawców, a także na produkty, które klienci będą mogli nabyć poszukując tzw. szybkiego posiłku, jak pieczony drób, różnego rodzaju sałatki, a nawet gotowe zestawy obiadowe.

Drugie otwarcie miało miejsce w Zawierciu przy ul. Marciszowskiej 41. Funkcjonuje tam sklep w formacie Spar Express, o powierzchni 167 mkw. To już drugie w tym miesiącu otwarcie Spar w Zawierciu, dzięki któremu miasto wzbogaciło się o czwarty sklep sieci. Sklep działa przez cały tydzień.

Spar w Zawierciu to drugi sklep właścicielki, która od października 2017 r. posiada we franczyzie sklep w podkarpackim Mieszkowie.

Sklep w Zawierciu, poza standardową ofertą, będzie oferował klientom produkty od lokalnych dostawców, w tym pieczywo, mięso i wędliny a także kawę, gorące produkty z grilla czy wyrób garmażerki, np. ręcznie lepionych pierogów czy krokietów. Dumą nowego Spar Express jest ciekawie zaaranżowany i dobrze zaopatrzony kącik cukierniczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,70

  • Śr

    5,19

  • Min

    3,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane