PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Franczyzobiorcy zarzucają Dierre Trade brak wsparcia dla nowych sklepów

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2010 09:55

Jak wynika z informacji, którą otrzymaliśmy od franczyzobiorcy sieci sklepów winniarskich, prowadzonych przez Dierre Trade firma nie udziela nowym sklepom pomocy merytorycznej i know how.

Dierre Trade, dostawca win włoskich chce na terenie całego kraju otwierać franczyzowe sklepy winiarskie.
Firma deklaruje, że oferuje szkolenia i pomoc w tworzeniu sieci franczyzowej. Warunkiem współpracy jest miesięczna opłata w wysokości 600 zł, prowadzenie własniej działalności gospodarczej i podpisanie umowy franczyzowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Paula 2012-03-24 08:56:22

  Witam,

  ja zostałam również zle potraktowana i oszukana przez ... tylko, że ja byłam jego pracownicą-asystentką.

  Wszystko zgrabnie udawało mu się ukrywać przede mną ale do czasu bo nie omieszkał z czasem być nieuczciwym względem mojej osoby. Brak opłacania składek ZUS, brak rozliczenia PIT, brak wypłacania pieniędzy(pensji), czy za pracę na targach w weekendy itd itd jest tego sporo. Sprawę naturalnie wygrałam a oszust nie stawił się na żadną z rozpraw. Jestem w trakcie współpracy z komornikiem sądowym ale chętnie podejmę współpracę z Państwem-w grupie siła. Osobiście znam jeszcze dwie inne osoby oszukane na bardzo duże pieniądze więc proszę o kontakt na maila paula.s81@wp.pl

 • wspolpracownik 2012-03-14 20:21:19

  Rzeczywiście Dierre Trade czyli ... ze swoja żoną to oszuści. Skutecznie unikają wszelkich kontaktów, nigdy nie odbierają telefonów jak i wezwań do zapłaty czy to odemnie czy mojego prawnika. Nauczyli się unikać wierzycieli a sama spółka zoo jest pusta już. Jedynie możesz spróbować sadzić jego jako prezesa spółki zoo.

  Omijać szerokim lukiem.!!! • oszukany 2012-03-14 09:58:35

  Witam

  Czy mogę prosić o jakieś wskazówki lub pomoc jak odzyskać pieniądze z firmy Dierre Trade ? Mam wyrok sądowy ale obawiam się, że nic nie wskuram. Może komuś się udało dlatego też zwracam się z tym na forum.

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane