PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Franczyzowa sieć Nasz Sklep z nowymi otwarciami

www.portalspozywczy.pl 6 września 2016 10:12

Sieć Nasz Sklep w ostatnich miesiącach otworzyła wiele placówek na terenie całego kraju, pod jednym z trzech szyldów, jakie sieć oferuje franczyzobiorcom: Delikatesy Premium, Delikatesy Sezam oraz Nasz Sklep.

W okresie letnim w liczne otwarcia obfitował oddział Lublin. W miejscowości Cyców wspólnie z Gminną Spółdzielnią sieć Nasz Sklep otworzyły 150-metrowe Delikatesy Premium. Delikatesy powstały z przekształcenia dwóch sklepów: przemysłowego oraz małego spożywczego. Sklep znajduje się w centrum miejscowości.

W miejscowości Cegielna, w nowo wybudowanym obiekcie, na powierzchni około 100 mkw., powstały Delikatesy Sezam. Sklep został urządzony i wyposażony zgodnie ze standardami sieci oraz zaopatrzony w asortyment, który jest dopasowany do potrzeb lokalnej społeczności.

W sierpniu w miejscowości Elizówka sieć Nasz Sklep otworzyła Delikatesy Premium z panią Dorotą Góżdż. Delikatesy powstały w miejsce poprzedniego, tradycyjnego sklepu ladowego o powierzchni 20 mkw. Obecna powierzchnia to ponad 100 mkw. Placówka jest samoobsługowa.

Wspólnie z Gminną Spółdzielnią z Zakrzówka w miejscowości Studzianki sieć Nasz Sklep otworzyła drugie Delikatesy Premium. Sklep przeszedł gruntowny remont, łącznie z wyburzeniem przedsionka, dzięki czemu zyskano dodatkową powierzchnię sprzedażową.

W połowie maja sieć otworzyła Delikatesy Premium w Radomsku, w oddziale łódzkim. W sklepie został przeprowadzony remodeling z wymianą urządzeń, a co za tym idzie, rozszerzeniem stoisk ze świeżą żywnością.

Także w oddziale łódzkim, w miejscowości Końskie został uruchomiony sklep pod logo Delikatesy Sezam. Sklep o powierzchni około 100 mkw. przeszedł remodeling, dzięki któremu został przekształcony w sklep samoobsługowy.

Razem z wieloletnim partnerem sieci, Józefem Litwińskim, w miejscowości Wielkie Oczyna Podkarpaciu sieć uruchomiła placówkę w formacie Nasz Sklep w nowym designie. Sklep został zaprojektowany i wyposażony w nowoczesne standardy.

W pierwszych dniach czerwca sieć uruchomiła Delikatesy Premium w Olkuszu, w oddziale krakowskim. Właściciel przeprowadził w sklepie generalny remont. Wprowadzono nowe urządzenia chłodnicze, wyposażenie według standardów obowiązujących w sieci oraz wymieniono oświetlenie.

Wraz z sezonem letnim sieć Nasz Sklep otworzyła kolejne Delikatesy Premium na Pomorzu, w miejscowości Czymanowo. Sklep znajduje się w okolicy turystycznej, przez co oferta asortymentowa jest bardzo różnorodna.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,69

 • Śr

  3,60

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane