PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Fundusze unijne na handel w związku z Euro 2012

Autor: dlahandlu.pl 27 grudnia 2010 11:17

W ramach projektów Euro 212- mistrzostwa dla przedsiębiorczych oraz Centrum Promocji Przedsiębiorczości II można się starać o dofinansowanie działalności gospodarczej, obejmującej swoim zakresem handel.

Euro 2012 - mistrzostwa dla przedsiębiorczych -  to projekt organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, którego celem jest przygotowanie 36 osób do rozpoczęcia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Uczestnikom gwarantuje się udział w szkoleniach, doradztwie grupowym oraz przekazanie wsparcia finansowego (inwestycyjnego i pomostowego). Uczestnikiem programu może być osoba mieszkająca na Dolnym Śląsku, która jest nieaktywna zawodowo, w chwili przystąpienia do projektu nie skończyła 24 lat i nie miała zarejestrowanej działalności w okresie 1 roku przed przystąpieniem do projektu,

Działalnośc może obejmować m.in. branże takie jak: hotelarstwo, turystyka, gastronomia, handel i produkcja artykułów spożywczych.

Centrum Promocji Przedsiębiorczości II to z kolei projekt realizowany przez Centrum Informatyczno - Szkoleniowe we Wrocławiu w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 w województwie dolnośląskim. Celem jest przygotowanie 48 zakwalifikowanych uczestniczek do rozpoczęcia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Działania w ramach projektu tj. szkolenia, doradztwo, wsparcie finansowe do 28 000 zł, skierowane są wyłącznie do kobiet. Jednym z warunków zakwalifikowania się do udziału w projekcie jest zamiar rozpoczęcia działalności gospodarczej w branżach wspierających przygotowania do Euro 2012: turystyka, hotelarstwo, agroturystyka, gastronomia, obsługa ludności, usługi komunikacyjne, obsługa imprez masowych, budownictwo, rzemiosło, pamiątkarstwo, rękodzielnictwo, handel i produkcja artykułów spożywczych, produkcja materiałów i produktów reklamowych, dziennikarstwo, poligrafia, usługi w zakresie PR, promocji, reklamy, obsługa techniczna przedsięwzięć medialnych i imprez masowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane