Funkcjonalne rozwiązania w przebudowanym pawilonie Społem w Zamościu

Autor: dlahandlu.pl 3 grudnia 2010 10:51

Zamojska spółdzielnia otrzymała I miejsce w VIII edycji konkursu "Złota Kielnia" Budowa Roku 2009 w Województwie Lubelskim, w kategorii: "Obiekty handlowe i usługowe", za inwestycję: pawilon handlowy - sklep nr 11 przy ul. Romualda Traugutta 1A w Zamościu.

Nagrodzony obiekt to przebudowany i rozbudowany istniejący pawilon handlowy z lat osiemdziesiątych, wydłużony w kierunku północnym. W programie użytkowym nowego obiektu znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy z zapleczem magazynowo-socjalnym oraz mała piekarnia.

Ważnym elementem programu funkcjonalnego jest między innymi wydzielona w ramach sklepu część przeznaczona dla rozbioru i przechowywania półtusz. Rozbiór odbywa się za w pełni przeszkloną ścianą, na oczach klientów, którzy mają możliwość dokonywania zakupu wybranego i indywidualnie przygotowanego towaru.

Wystrój elewacji oraz wnętrze sklepu utrzymane są w charakterze i kolorystyce sieci sklepów "Społem". Budowa trwała cztery miesiące, z przerwą użytkowania ograniczoną do jednego miesiąca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,52

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane