Galicja Tomaszek członkiem Polskiej Izby Handlu

Autor: PIH 15 marca 2016 09:45

Galicja Tomaszek Sp. z o.o. to firma funkcjonująca w branży AGD od 25 lat. Teraz firma dołączyła do Polskiej Izby Handlu.

Centrala mieści się w Łańcucie, oprócz tego funkcjonują także oddziały w Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Firma daje prace ponad 220 osobom. Sprzedaż wyselekcjonowanego sprzętu AGD to główna działalność Galicji. Jest ona również założycielem sieci franczyzowej Max Kuchnie oraz grupy zakupowej Max Elektro. Posiada własne marki sprzętu AGD.

Max Kuchnie to dynamicznie rozwijająca się sieć 300 studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD, jej misją jest „Cała kuchnia w jednym miejscu”. Oferta studiów należących do sieci obejmuje projekt, wykonanie kuchni na zamówienie, transport i montaż, doradztwo związane z doborem sprzętu AGD, urządzeniem wnętrza oraz oświetleniem. Zespół Max Kuchnie dba, by franczyzobiorcy byli otoczeni zarówno opieką handlową, jak i marketingową.

Max Elektro to pierwsza ogólnopolska grupa zakupowa zrzeszająca niezależne sklepy handlujące sprzętem AGD, RTV, Multimedia, działająca na zasadach partnerskich, pod wspólnym logo. Obecnie zrzesza ponad 300 lokalnych sklepów. W celu większej konsolidacji wszystkich sklepów w 2015 r. została powołana Spółka Akcyjna Max Elektro, której współwłaścicielami są partnerzy sieci ME.

Firma Galicja Tomaszek stworzyła również dwie marki sprzętu AGD: Kernau i Velge. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane