GK Specjał ma 45 sklepów własnych, a planuje 100

Autor: dlahandlu.pl za GK Specjał 27 marca 2017 12:51

Obecnie w ramach Grupy Kapitałowej Specjał funkcjonuje 45 własnych placówek detalicznych.
Zgrupowane są one w kilku regionach. 29 działa na Podkarpaciu, 11 na Lubelszczyźnie, dwie na Śląsku i 3 na Pomorzu. Szyldy, pod którymi pracują odzwierciedlają ofertę franczyzową Grupy. W sieci własnej jest 21 sklepów Nasz Sklep, 8 placówek Delikatesy Sezam, 3 Delikatesy 34, 12 Delikatesów Premium i jeden sklep pod szyldem Livio.

To zróżnicowanie placówek własnych umożliwia testowanie różnych rozwiązań organizacyjnych dla zróżnicowanej oferty franczyzowej Grupy. Dyrektor Handlowy Renata Szczepanik na łamach firmowego kwartalnik GK Specjał podkreśla bowiem, iż sieć własna Specjału jest przede wszystkim swoistym poligonem doświadczalnym umożliwiającym przygotowanie dla franczyzobiorców najbardziej optymalnych rozwiązań wspomagających ich codzienną działalność handlową.

Zanim poszczególne rozwiązania zostaną zaoferowane sklepom franczyzowym są dokładnie „sprawdzane” w placówkach własnych firmy. W nich właśnie rozpoczęto prace nad systemem planogramów, a także efektywnością nowej formuły stoiska z winem „Winoteka”. W sklepach własnych „badana” jest także efektywność poszczególnych rozwiązań. Chodzi o to, aby pokazać franczyzobiorcom, w jaki sposób i na ile rosną obroty w przypadku zastosowania oferowanych im rozwiązań.

Krzysztof Tokarz, prezes Specjału planuje, że liczba sklepów własnych wzrośnie do końca 2018 do około setki. W ubiegłym roku do sieci sklepów własnych przyłączonych zostało pięć kolejnych placówek handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Zbulwersowana 2017-04-18 19:48:59

  po co mu kolejne placówki skoro w tych nie ma kto pracować, bo tam tylko wyzysk, manko ,które przywiązuje pracowników do sklepów .To przerost formy nad treścią .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,38

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane