PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

GK Specjał ma ponad 5,6 tys. sklepów franczyzowych

Autor: www.dlahandlu.pl 21 listopada 2016 10:33

Tempo rozwoju sieci Delikatesy Premium jesienią znacznie przyspieszyło. W sieciach franczyzowych GK Specjał jest już ponad 5600 placówek.

W oddziale lubelskim Delikatesy Premium uruchomione zostały wspólnie z Gminną Spółdzielnią  Strzyżewice. Sklep przeszedł generalny remont. Odnowiono salę sprzedaży i zainstalowano nowe oświetlenie. Stworzono nowe stoisko mięsno-wędliniarskie. Całkowicie zmienione zostało ustawienie sklepu z zastosowaniem regałów standardowych dedykowanych specjalnie dla Delikatesów Premium.

Kolejne Delikatesy powstały w oddziale Tomaszów Lubelskim w miejscowości Kamień koło Chełma. Państwo Czyżowie, właściciele sklepu, postanowili zakończyć współpracę z siecią Odido i rozpocząć z siecią DP. W tym sklepie również powstało stoisko mięsno-wędliniarskie oraz wprowadzono regał Winoteka w celu zwiększenia sprzedaży wina.

Oddział w Rzeszowie to ponowne otwarcie  Delikatesów Premium z Piotrem Rasiem w miejscowości Opacionka. Franczyzobiorca prowadzi Delikatesy Premium od dwóch lat, postanowił je powiększyć o kolejne 100 mkw. Sklep jest coraz lepiej  zaopatrzony: powiększone zostały stoiska z pieczywem, owocowo-warzywne oraz nabiałowe.

W miejscowości Łukawiec obok Lubaczowa ruszyły drugie już Delikatesy Premium  Elżbiety i Romana Grabasów. Sklep jest po gruntownym remoncie - została powiększona sala sprzedaży, a przed budynkiem stworzono parking. Wewnątrz zastosowano wyposażenie zgodne ze standardami Premium, wdrożono także planogramy sieci.

W miejscowości Kobylany odbyło się otwarcie sklepu Bogumiły Ślusarczyk. W sklepie został przeprowadzony remodeling. Wymieniono wyposażenie i  powiększono stoisko mięsno–wędliniarskie, którego domeną są ciepłe wyroby wędliniarskie.

Delikatesy Premium powstały również  w Łące Prudnickiej. Franczyzobiorca również zdecydował się na powiększenie placówki. Dzięki tym zmianom sklep stał się nowoczesną placówką handlową. Zwiększono asortyment,  na który wcześniej nie było miejsca. Pod  koniec listopada uruchomiony zostanie kolejny sklep franczyzobiorcy pod szyldem Delikatesy Premium.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,69

 • Śr

  0,92

 • Min

  0,65

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane