GK Specjał pracuje nad nowym konceptem dla małych sklepów

Autor: www.dlahandlu.pl 10 lutego 2016 09:52

GK Specjał pracuje nad nowym konceptem dla małych sklepów Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał; fot. materiały prasowe

Grupa Kapitałowa Specjał w segmencie detalicznym dysponuje dwiema franczyzami: siecią „Nasz Sklep” oraz LD Holding. Obydwie w 2015 r. zanotowały bardzo dynamiczny rozwój, PSH Nasz Sklep powiększyła się o 475 sklepów a LD Holding o 341 placówek.

- Cieszy zwłaszcza rozwój formatu Delikatesy Premium oraz formatu Livio Top, które powiększył się kolejno o 60 sklepów i 50 sklepów. Łącznie posiadamy już ponad 240 sklepów w formacie Premium oraz 242 w formacie Livio Top. To bardzo istotne dla nas, bo świadczy o dobrze opracowanym koncepcie, który pozwala zwiększyć obroty zarówno detaliście jak i współpracującymi z nami producentami. Ubiegły rok to również bardzo intensywne prace nad wdrożeniem e-lerningu powiązanego z projektem wdrożenia planogramów do sklepów franczyzowych. Z tymi projektami realizowanymi w ramach prowadzonego przez obie franczyzy „Uniwersytetu Przedsiębiorczości będziemy również mocno pracować w bieżącym roku, aby przyniosły wymierne efekty zarówno dla franczyzobiorców, jak i dla naszych partnerów handlowych - mówi portalowi dlahandlu.pl Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał.

 

Grupa planuje w tym roku utrzymać wysokie tempo przyrostu sklepów we wszystkich formatach. - Będziemy również pracować nad opracowaniem nowego konceptu dla małych sklepów, który pozwoli poprawić efektywność w tych placówkach, których mamy najwięcej. Do końca 2017 r. w sieciach franczyzowych Grupy Kapitałowej Specjał planujemy osiągnąć wynik 10 tysięcy placówek handlowych - dodaje nasz rozmówca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,29

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8461

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane