GK Specjał realizuje plan otwarć pod szyldem Delikatesy Premium

Autor: dlahandlu.pl 17 sierpnia 2015 10:12

Spółka Nasz Sklep SA zrzesza już 3 000 sklepów. Mianem trzytysięcznej placówki handlowej należącej do sieci mogą się poszczycić Delikatesy Premium uruchomione 8 sierpnia w Słupsku.

Pomorski sklep znajdujący się przy ulicy 11 listopada w Słupsku to zarazem jedna z największych placówek handlowych działających w ramach sieci Nasz Sklep. Liczy 620 mkw. powierzchni handlowej i oferuje klientom ponad 6500 pozycji asortymentowych.

Sklep położony jest nieopodal dużego osiedla budynków mieszkalnych oraz domków jednorodzinnych. Zatrudnia 12 osób.

Jan Sałata, wiceprezes spółki Nasz Sklep podkreśla, że uruchomienie tej placówki jest dla firmy powodem do szczególnej dumy. I to nie tylko dlatego, iż przekroczona została bariera kolejnego tysiąca. – Dla nas najistotniejsze jest to, że udaje się nam realizować plan otwarć placówek handlowych pod szyldem Delikatesy Premium. Czyli tym, pod którym ruszył słupski obiekt. Oznacza to, że zainteresowanie franczyzobiorcó tą franczyzą jest bardzo duże. Rozwój tego nowoczesnego formatu ma szczególne znaczenie, gdyż uważamy, że jest on dla detalistów naprawdę doskonałą, przyszłościową ofertą – ocenia prezes Sałata.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane