GK Specjał rozwija projekt współpracy z hurtowniami

Autor: dlahandlu.pl 23 lutego 2018 12:55

GK Specjał rozwija projekt współpracy z hurtowniami Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał, fot. Żelazna Studio

GK Specjał chce rozwijać projekt „Partnerstwo dla handlu”, w ramach którego proponuje hurtownikom współpracę. Jak informuje firma, program ma być odpowiedzią na wzrost konkurencji ze strony dyskontów oraz zagranicznych sieci. Obecnie firma wdraża podobną współprace z kilkoma podmiotami.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zmianom rynkowym, mając na uwadze rozwój konkurencji ze strony dyskontów oraz zagranicznych sieci handlowych zapraszamy do projektu „Partnerstwo dla handlu”. Projektu, który zostanie zbudowany na partnerskich relacjach pomiędzy naszymi firmami, którego celem jest wzajemny dynamiczny rozwój na zasadzie synergii – informuje firma.

Przypomnijmy, że o projekcie firma informowała w maju ubiegłego roku. Krzysztof  Tokarz, prezes GK Specjał informował wówczas, że projekt zostanie zbudowany na partnerskich relacjach między GK Specjał oraz hurtowniami. 

Obecnie program ma być kontynuowany. - Szukamy partnerów prowadzących działalność hurtową posiadającą bazę klientów, których potencjalny rozwoju ograniczony jest ze względu na brak środków finansowych, zaplecza detalicznego, doświadczenia, wsparcia informatycznego, warunków zakupowych, itp. elementów, które są potencjałem naszej Grupy. W ramach projektu „Partnerstwo dla handlu” zapewniamy partnerowi w/w elementy rozwojowe, które przełożą się na rozwój naszych działalności – informuje spółka.

- Jesteśmy aktualnie na etapie wdrażania już kilku podobnych projektów. Sukcesem okazała się współpraca z dwoma partnerami – dodaje.

GK Specjał jest polskim dystrybutorem działającym na rynku FMCG z ponad 28 letnią tradycją. Zajmuje się m.in. kompleksową dystrybucją realizowaną przez 12 własnych oddziałów. Posiada w swoim portfolio dwie sieci franczyzowe, które na koniec 2017 r. liczyły ponad 5700 placówek: sieci PSH Nasz Sklep oraz Livio.

Jak informuje firma, w projekt jest zaangażowany osobiście prezes zarządu Grupy Kapitałowej Specjał Krzysztof Tokarz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,65

  • Śr

    11,93

  • Min

    9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane