PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gorąco Polecam Nowakowski powiększa sieć i zmienia wystrój

www.franczyzawpolsce.pl 9 listopada 2010 13:31

Sieć Gorąco Polecam Nowakowski uruchomiła ostatnio cztery nowe sklepy, do końca roku planuje kolejne cztery otwarcia. Firma wprowadziła także zmiany w wystroju wnętrza widoczne w najnowszych lokalach - czytamy w serwisie franczyzawpolsce.pl.

- Placówka, którą otworzyliśmy w ostatnim czasie w CH Bemowo bardziej przypomina kawiarnię niż sklep piekarniczy. Podobnie będzie w przypadku lokalu, który otwieramy już za kilka dni przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Bedzie on miał aż 110 mkw., podczas gdy nasze standardowe lokale mają średnio 60 mkw. - mówi Michał Zajezierski, kierownik działu najmu nieruchomości i franczyzy w firmie Nowakowski Sklepy.

W nowych lokalach zastosowano inne meble pozwalające stworzyć kawiarniany klimat np. krzesełka zostały zastąpione wygodnymi pufami. Kawa serwowana jest również w filiżankach, a nie tylko w papierowych kubkach, wzbogacona została także oferta przekąsek.

Ten rok to także rok dużych zmian w zakresie rozwoju sieci, co jest związane z wprowadzeniem na rynek jeszcze pod koniec 2009 r. oferty franczyzowej. Przypomnijmy, że w 2010 rok Gorąco Polecam Nowakowski wkraczało z 13 placówkami, w tym jedną franczyzową. Dziś w sieci działa już 17 sklepów, w tym 7 franczyzowych, 9 ajencyjnych oraz 1 wzorcowa placówka własna. Docelowo sklepy ajencyjne także mają zostać przekształcone we franczyzowe.

Wszystkie tegoroczne otwarcia miały miejsce w Warszawie. Do końca grudnia w stolicy powstaną najprawdopodobniej jeszcze cztery nowe sklepy: przy ul. Emilii Plater, przy Grzybowskiej oraz dwóch lokalizacjach, które są jeszcze na etapie negocjacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,29

  • Śr

    5,93

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane