PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gotowe marynaty do mięs na grilla to produkt impulsowy

Autor: dlahandlu.pl 7 maja 2010 09:47

Grillowanie to podobno polski sport narodowy. Z pomocą jego miłośnikom przychodzą producenci przypraw oferując gotowe marynaty do mięs. Występują one w kilku wariantach smakowych np.: marynata do mięs staropolska, klasyczna lub pikantna.

- Klienci z dużym zainteresowaniem przyjęli płynne marynaty. Taka forma przyprawiania mięsa jest prostsza i wynik jest łatwy do przewidzenia. Co prawda cena gotowej marynaty jest kilkakrotnie wyższa niż sypkiego odpowiednika i wymaga wcześniejszego przygotowania potraw, jednak efekt końcowy przekonuje klientów - twierdzi kierowniczka sklepu sieci Społem na warszawskiej Pradze.

Przyprawy do grilla uznawane są za zakup impulsowy, dokonywany najczęściej w pobliżu miejsca grillowania. Dlatego handlowcy starają się wyeksponować te produkty. W sezonie grillowym dodatkowym miejscem ekspozycyjnym dla marynat jest stoisko mięsne oraz specjalnie tworzone - z akcesoriami grillowymi.

- Zauważyłam, że klienci chętniej wybierają marynatę i mięso np. boczek lub karkówkę, niż gotowe zestawy z przyprawionym mięsem. Moim zdaniem wynika to z tego, że klienci nie mają zaufania do świeżości gotowych produktów. A tak mają pewność, że mięso będzie świeże a efekt identyczny - przekonuje sprzedawczyni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane