Groszek wspiera przedświąteczną sprzedaż loterią

Autor: www.dlahandlu.pl 1 marca 2016 12:47

Samochód Citroen C4 Cactus, laptopy oraz bony na zakupy czekają już na klientów sklepów Groszek. Wielkanocna loteria startuje 1 marca.

Przez 31 dni trwania loterii klienci codziennie mają szansę na wygranie nagród. Każdego dnia rozlosowanych zostanie pięć bonów na zakupy w sklepie Groszek o wartości 100 zł. Raz w tygodniu odbędzie się losowanie laptopa o wartości 2000 zł, natomiast w finale rozlosowany zostanie Citroen C4 Cactus. Łącznie w loterii wyłonionych zostanie 160 laureatów.

Aby wziąć udział w losowaniu należy zrobić zakupy za min. 15 zł, w tym dokonać zakupu min. jednego produktu partnera akcji, a następnie zarejestrować paragon za pomocą SMS’a  lub za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na dedykowanej stronie Dowodem uprawniającym do odbioru nagrody będzie paragon z numerem, który został podany na zgłoszeniu.

Akcję będą wspierać działania reklamowe w ogólnopolskiej prasie (Super Expres), internecie, gazetkach Groszek oraz za pomocą materiałów POS w sklepach. Obsługą loterii zajmuje się agencja marketingowa Smolar, która jest również odpowiedzialna za kreację graficzną akcji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane