PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grudzień rekordowym miesiącem dla sieci Gama

Autor: www.dlahandlu.pl 27 grudnia 2012 09:47

W ciągu jednego tygodnia Spółdzielnie Społem wraz z Partnerskim Serwisem Detalicznym uruchomili 7 nowych sklepów pod marką Gama - Tradycyjnie dobry wybór.

W Morągu spółdzielnia otworzyła swoją pierwszą Gamę po remodelingu sklepu o powierzchni handlowej 150 mkw. 

W Mikołajki spółdzielnia Społem z Lidzbarka Warmińskiego otwierała razem z PSD trzecią już Gamę w tym mieście, pierwszą w formacie mini Gamy. 

Drugi sklep Gama pojawił się w Kędzierzynie Koźle na bazie sklepu o pow. handlowej 150 m kw. miejscowej spółdzielni Społem, która przystąpiła do grupy PSD w bieżącym roku i zapowiada remodeling na format Gamy całej swojej sieci detalicznej. 

 

W sobotę 8 grudnia otwarte zostały 4 Gamy w różnych miastach Polski.
Społem z Wadowic przystąpiło do współpracy w ramach PSD jednym sklepem przeznaczonym do rebrendingu na Gamę. Sklep przeszedł szybki remont i został w pełni zestandaryzowany zgodnie z wymogami i formatem Gamy.

W tym samym czasie ruszyła mini Gama mięso i wędliny w Kołobrzegu. To już szósty sklep Gama otwarty przez Społem Kołobrzeg, a prezes Krystyna Strzyżewska zaplanowała kolejną specjalistyczną Gamę jeszcze w grudniu tego roku. Jest to pierwsza spółdzielnia z Grupy PSD, która otwiera sklepy specjalistyczne. 

 

Spółdzielnia Społem z Bielska Podlaskiego rok temu otworzyła swoją pierwszą Gamę, z której wyników jest zadowolona. W tym roku wyremontowała i przygotowała do otwarcia drugi sklep w formacie mini Gamy. 

 

Również w Puławach ruszyła pierwsza Gama. Sklep w bardzo dobrej lokalizacji został rozbudowany osiągając w efekcie 165 m kw. powierzchni handlowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane