Grupa Chorten chce postawić na rozwój na południu Polski

Autor: dlahandlu.pl 16 stycznia 2018 14:07

Grupa Chorten chce postawić na rozwój na południu Polski Fot. Grupa Chorten

Z początkiem roku do Grupy Chorten dołączyło już kilkanaście nowych sklepów partnerskich. W 2018 roku chce ona mocno postawić m.in. na województwo świętokrzyskie, gdzie obecnie współpracuje już z nią blisko 50 placówek handlowych.

W minionym roku Grupa Chorten zrzeszająca sklepy z polskim kapitałem przekroczyła 1200 punktów, które działają na obszarze 9 województw, przy czym 50 z nich weszło pod zupełnie nowy koncept dla małych sklepów - Sasanka. Pierwsza połowa 2018 roku to już 15 nowych umów z detalistami, którzy korzystać będą z umów handlowych z producentami i dystrybutorami wynegocjowanymi przez Chorten.

Wśród nowych placówek pod logo z drzewkiem działać będą sklepy z województwa podlaskiego, skąd wywodzi się Grupa Chorten, a także mazowieckiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego oraz świętokrzyskiego. Z tego ostatniego regionu do grupy wchodzą właśnie trzy nowe sklepy.

- W tym roku chcielibyśmy mocno postawić na ekspansję nie tylko w centralnej Polsce, ale też w rejonach bardziej odległych od naszej siedziby, bo w najbliższym otoczeniu jesteśmy już bardzo mocno obecni i rozpoznawalni. Ważnym kierunkiem będzie na pewno południe kraju – zapowiada Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Dwa nowe punkty to sklepy o charakterze monopolowym - działające pod szyldem Prohibicja-Imperium Alkoholi.

- Do Grupy Chorten postanowiłem dołączyć za sprawą rekomendacji znajomego właściciela sklepu, który chwalił sobie tą współpracę. Przekonało mnie głównie to, że jest to grupa sklepów, a nie sieć, która narzucałaby swoje warunki. Z Grupą Chorten mogę prowadzić biznes po swojemu. Działam na rynku od dwóch lat, w planie mam rozwój firmy o kolejne punkty handlowe i zakładam także rozszerzenie współpracy z Chortenem – mówi Piotr Golański, właściciel sklepów Prohibicja-Imperium Alkoholi.

Obecnie najwięcej punktów w Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten jest na terenie województwa mazowieckiego, drugim zaś regionem jest Podlaskie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    5,00

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane