PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Passa chce przyłączyć 15 sklepów

www.portalspozywczy.pl 21 lutego 2014 16:23

Jak dowiedział się serwis portalspożywczy.pl od Aleksandry Mikołajczyk, prezes zarządu Grupy Polskich Sklepów Passa, grupa ta zamierza w najbliższym czasie przyłączyć około 15 nowych sklepów. Póki co nie będzie jednak rozwijać się w kolejnych województwach. Obecnie w Grupie Passa działają 34 sklepy z województwa podkarpackiego i cztery sklepy z wojewodztwa małopolskiego.

- W tym roku grupa planuje mocny rozwój poprzez przyłączenie nowych placówek w ramach franczyzy. Nasze działania będą prowadzone głównie na terenie Podkarpacia i Małopolski, gdzie mamy już zbudowane zaplecze handlowe i jesteśmy w stanie zapewnić naszym partnerom bardzo dobrą obsługę dystrybutorów oraz warunki handlowe na cały asortyment. Obecnie grupa ma podpisanych prawie 300 umów z dystrybutorami, producentami oraz firmami regionalnymi - mówi Mikołajczyk. W tym roku Passa ruszy również z rozwojem marki własnej pod logo Twoje Produkty. Pierwsze produkty pod tą marką mają trafić na półki sklepowe jeszcze w lutym.
W bieżącym roku grupa zamierza skupić się także na rozwoju wewnętrznym, m.in. poprzez poszerzenie działu handlowego i spięcie sklepów systemem informatycznym. Przeprowadzone zostaną też działania mające na celu ujednolicenie wizualizacji całej grupy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane