PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Passa powiększa się o kolejne sklepy

Autor: dlahandlu.pl 19 marca 2015 10:30

14 marca nastąpiło otwarcie nowego sklepu Delikatesów Orzech w Dzikowcu. Sklep jest 44 placówką przynależącą do Grupy Passa. Do końca marca grupa polskich sklepów Passa powiększy się o kolejne 2 placówki.

Budynek, w którym znajduje się nowa placówka został specjalnie zaprojektowany na potrzeby sklepu spożywczo - przemysłowego.

Nowy sklep w Dzikowcu w porównaniu do pozostałych placówek Delikatesów Orzech wyróżnia się szeroko rozwiniętą częścią przemysłową, a w szczególności działem AGD. Wbudowany piec kaflowy zapewnia klientom stały dostęp do świeżego pieczywa. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia kawy i hot-dogów w specjalnie wyznaczonej strefie.

Ponadto wciąż poszerzane jest portfolio produktów marki własnej Twoje Produkty Passa. W marcu na półki trafiły makarony. Jeszcze przed świętami Wielkanocnymi asortyment marki własnej poszerzy się o część chemiczną. 

Grupa Passa to zrzeszenie niezależnych sieci i sklepów spożywczych z woj. podkarpackiego i małopolskiego. Obecnie do grupy należą m. in. Sieć Handlowa Alta, Delikatesy Asia, Sklepy Orzech, Sklepy „S", Market Point oraz pozostałe placówki franczyzowe.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane