PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Passa powiększa się o kolejne sklepy

Autor: dlahandlu.pl 19 marca 2015 10:30

14 marca nastąpiło otwarcie nowego sklepu Delikatesów Orzech w Dzikowcu. Sklep jest 44 placówką przynależącą do Grupy Passa. Do końca marca grupa polskich sklepów Passa powiększy się o kolejne 2 placówki.

Budynek, w którym znajduje się nowa placówka został specjalnie zaprojektowany na potrzeby sklepu spożywczo - przemysłowego.

Nowy sklep w Dzikowcu w porównaniu do pozostałych placówek Delikatesów Orzech wyróżnia się szeroko rozwiniętą częścią przemysłową, a w szczególności działem AGD. Wbudowany piec kaflowy zapewnia klientom stały dostęp do świeżego pieczywa. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia kawy i hot-dogów w specjalnie wyznaczonej strefie.

Ponadto wciąż poszerzane jest portfolio produktów marki własnej Twoje Produkty Passa. W marcu na półki trafiły makarony. Jeszcze przed świętami Wielkanocnymi asortyment marki własnej poszerzy się o część chemiczną. 

Grupa Passa to zrzeszenie niezależnych sieci i sklepów spożywczych z woj. podkarpackiego i małopolskiego. Obecnie do grupy należą m. in. Sieć Handlowa Alta, Delikatesy Asia, Sklepy Orzech, Sklepy „S", Market Point oraz pozostałe placówki franczyzowe.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane