GS w Pieńsku poszukuje inwestora do wyremontowanego domu handlowego

Autor: www.dlahandlu.pl 13 stycznia 2012 10:31

Gminna Spółdzielnia „S. Ch." w Pieńsku (która jest partnerem handlowym sieci Spar) chce wydzierżawić, sprzedać lub utworzyć spółkę z inwestorem zainteresowanym wolnymi powierzchniami w domu hadlowym, który jest właśnością GS. Firma po raz kolejny poszukuje inwestora dla spółdzielni.

W ofercie spółdzielni są trzy nieruchomości. Pierwsza to ok. 530 mkw. powierzchni I piętra domu handlowego, przy ul. Świerczewskiego 29 w centrum Pieńska. GS planuje przebudowę i zmianę funkcji użytkowej tej części obiektu na dostosowaną do oczekiwań potencjalnych partnerów. - Adaptacji moglibyśmy dokonać własnym staraniem, za środki kredytowe pozyskane na podstawie uzgodnień i umów podpisanych z przyszłymi dzierżawcami, drugi wariant; adaptacja wykonana przez partnera - dzierżawcę, rozliczana w czasie poprzez ekwiwalentne pomniejszenie należnej opłaty za dzierżawę - informuje GS.

Druga nieruchomość to ok. 400 mkw. powierzchni na parterze tego samego domu handlowego. Dotychczas była tam restauracja, lokal jest po niedawnym remoncie kapitalnym, bez wyposażenia.

Natomiast trzecia oferta dotyczy ok. 150 mkw. podpiwniczenia, równiez w tym samym w domu handlowym.

W parterowej części domu handlowego, obok byłej restauracji, znajduje się dobrze prosperujący, o 250 metrów powierzchni sprzedażowej, spożywczy market handlowy.

W oferie znalały się również willa oraz kompleks składowo-magazynowy o powierzchni ponad. 80 arów, przy ul. Batorego 2.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    0,82

  • Min

    0,57

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane