PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Hala Gwardii - nowoczesny targ i koncepty gastronomiczne

Autor: dlahandlu.pl 25 września 2017 13:06

Hala Gwardii - nowoczesny targ i koncepty gastronomiczne fot. materiały prasowe

29 września na mapie Warszawy pojawi się nowe, kulinarno-kulturalne miejsce – Hala Gwardii, czyli wschodnia część Hali Mirowskiej. Mieszkańcy stolicy znajdą w niej kompleks punktów gastronomicznych, a także nowoczesny targ ze świeżą żywnością.

W jednej z jej części znajdą się restauracje, kawiarnie i stoiska kulinarne. Na odwiedzających czekać będzie również przestrzeń handlowo-usługowa z punktami gastronomicznymi, w których będzie można kupić świeże i zdrowe produkty. Co więcej, dla mieszkańców Warszawy zaplanowane zostały także liczne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe.

Hala Gwardii będzie miejscem niezwykłym jeśli chodzi o punkt w którym sprzedawane będą świeże produkty. Po pierwsze, ze względu na architekturę oraz nowy wystrój wnętrza, po drugie dzięki lokalizacji, a po trzecie będzie to miejsce na mapie stolicy, w którym znajdziemy produkty najwyższej jakości. Koncept nowej Hali Gwardii został zaczerpnięty z europejskich metropolii – głównie Barcelony i Londynu – w których podobne nowoczesne targowiska połączone z częścią gastronomiczno-kulturalną cieszą się ogromnym powodzeniem.

Odwiedzający Halę Gwardii, oprócz spotkań z przyjaciółmi i rodziną na wspólnym obiedzie czy kolacji, będą mogli przy okazji zrobić zakupy z prawdziwego zdarzenia. W części targowej nie zabraknie zdrowych, świeżych produktów a także niezwykłych, oryginalnych smaków.
Chcemy dawać naszym klientom to co najlepsze, dlatego w Hali Gwardii zaproponujemy im zarówno całe owoce jak i gotowe propozycje mixów owocowo-warzywnych, które będą mogli zabrać ze sobą np. w drodze do pracy – komentuje Aleksandra Ośko-Woźniak, Prezes Take a Fruit, jednego z najemców powierzchni. – Owoce i warzywa doskonale wpisują się w trend healthy i lifestyle, do którego coraz bardziej przywiązujemy uwagę. Polski rynek jest bardzo różnorodny pod względem dostępności sezonowych produktów, dlatego cieszę się że możemy zaprezentować nasze propozycje w nowoczesnej i modnej koncepcji - na miejscu oraz na wynos – dodaje.

Wnętrza Hali Gwardii będzie tworzyć nie tylko piękna architektura, ale przede wszystkim stoiska ora atrakcje, jakie spotkają odwiedzający. Poza funkcją handlowo-gastronomiczną, w której spotkać będzie można niezapomniane smaki, będzie również pełnić „rolę centrum integrującego mieszkańców”. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane