Hale na Marywilskiej mogą zacząć działać z początkiem września

Autor: Gazeta Wyborcza 21 kwietnia 2010 12:46

Kupiec Warszawski chce po raz kolejny przedłużyć handel na resztkach Jarmarku Europa wzdłuż al. Zielenieckiej - tym razem do końca sierpnia. Propozycja spółki jest taka: handel kończy się 15 sierpnia, dwa tygodnie kupcy będą mieć na spakowanie się i przeniesienie na Marywilską lub w inne miejsca. Zaś 1 września wielkie otwarcie centrum handlowego przy Marywilskiej.

 

Kupcy mają się przenieść do hal targowych na Białołęce. Do do końca czerwca ma się skończyć budowa sześciu (z planowanych ośmiu) hal targowych przy ul. Marywilskiej 44. Każda będzie liczyć hektar. Połowa hal jest niemal gotowa, nakryta dachem ze świetlikami, trwa w nich budowa ścian z pustaków. W najbardziej kompletnej hali robotnicy montują instalację wentylacyjną, zaczęło się wylewanie podłogi. Wkrótce powstanie też jeden z dwóch ogromnych (po ok. 7 hektarów) parkingów. 

Propozycja Kupca Warszawskiego na razie budzi rezerwę w Narodowym Centrum Sportu i Centralnym Ośrodku Sportu, które jest właścicielem terenu, gdzie działa Jarmark Europa. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane