PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Hausman szuka lokali dla sieci Avita

Autor: dlahandlu.pl 3 sierpnia 2010 15:28

Hausman szuka lokali dla sieci Avita

Firma Hausman, która specjalizuje się w wyszukiwaniu lokali dla sieci handlowych nawiązała współpracę z siecią sklepów spożywczych Avita, która działa w południowej i środkowej Polsce i poszukuje lokali handlowych o powierzchni 200 mkw. na terenie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, śląskiego i opolskiego.

- Naszymi klientami są sieci handlowe z różnych branż, od sklepów odzieżowych poprzez sieci spożywcze aż po apteki i drogerie. Obecnie coraz więcej firm decyduje się na  zlecenie wyszukiwania lokalizacji wyspecjalizowanym firmom na zasadzie outsorsingu. Ograniczają w ten sposób koszty zatrudnienia przedstawicieli ds. rozwoju sieci i płacą tylko za efekt w postaci zdobytej lokalizacji - mówi Michał Bogaczewicz z firmy Hausman.

Hausman ma umowy na wyszukiwanie lokalizacji z firmami: SNC - siecią dyskontowych sklepów odzieżowych, Puri-Pharma z Warszawy,
tworzącą sieć aptek, firmą MEBLO HURT, z Lublina która rozwija sieć sklepów meblowych. Wykonuje również zgłoszenia lokalizacji dla drogerii Shlecker i sieci sklepów odzieżowych Pepco.

HAUSMAN działa od 2006r. i specjalizuje się w usługach związanych z wyszukiwaniem lokalizacji na rynku nieruchomości i lokali użytkowych dla sieci handlowych.

Sieć Avita zrzesza ponad 170 placówek i działa od sierpnia 2005 roku jako kooperatywa wlaściciela krakowskiej sieci sklepów Avita oraz sieci detalistów Nasze Sklepy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane