PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Helio: Chaos na półce zawsze odstrasza od zakupów

Autor: pr, dlahandlu.pl 14 marca 2016 09:21

Helio: Chaos na półce zawsze odstrasza od zakupów fot. shutterstock

W okresie przedświątecznym zakup bakalii i mas do ciast jest zazwyczaj planowy. Dlatego właśnie warto odpowiednio wcześniej wyeksponować te produkty w sklepie, aby konsument był świadomy ich obecności, a tym samym nie zaplanował ich kupna w innym sklepie. Warto jednocześnie podkreślić, że choć shopper wybiera się po bakalie i masy do ciast zazwyczaj w sposób planowy, to często spontanicznie rozszerza on listę kupowanych bakalii o nowości, lubiane przysmaki, czy produkty intensywnie promowane w mediach, jak np. bakalie i masy HELIO - mówi Grzegorz Sobociński, kierownik biura zarządu i marketingu HELIO SA.

Dla detalistów marka HELIO przygotowała szeroki wybór materiałów POS, m.in. standy ekspozycyjne, czy plakaty promocyjne, które przyciągają uwagę konsumentów i zwiększają sprzedaż produktów.

- W placówkach, w których nie ma możliwości dodatkowej ekspozycji, trzeba pamiętać o zachowaniu porządku na półkach, gdyż chaos na półce zawsze odstrasza od zakupów. Zachęcam zatem do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy z pewnością będą pomocni zarówno w zakresie przygotowania odpowiednich ekspozycji świątecznych, uporządkowania produktów na półkach, czy zaproponowania interesujących propozycji cenowych - wyjaśnia Grzegorz Sobociński.

- Warto nadmienić, że HELIO było pionierem kategorii mas makowych i po dziś dzień jest jej niekwestionowanym liderem. Przed świętami oprócz tradycyjnych mas, sklepowe półki trzeba też uzupełnić o masy krówkowe HELIO oraz o nowość - masę orzechową HELIO z kawałkami orzeszków. Znana konsumentom stylizacja puszki nawiązująca do hitowej masy makowej, unikalna receptura z orzechami ziemnymi, śmietanką i mlekiem, oraz zniewalający smak orzechowego kremu zwabią na stałe niejednego klienta. Na zachętę dodam, że sprzedaż naszych produktów wspierana będzie intensywną kampanią reklamową. Co obecnie ważne dla konsumentów - nasze masy do ciast, podobnie jak bakalie HELIO Natura, nie zawierają konserwantów oraz są bezglutenowe, co zostało wyraźnie odnotowane na opakowaniach - podsumowuje przedstawiciel marki HELIO.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Ola 2016-03-15 21:56:31

  Nie tylko chaos , także brak cen . Często gdy nie widzę ceny rezygnuję z zakupu. Zmiana miejsca towaru także nie zachęca mnie do szukania. Idę gdzie indziej uzupełnić zakupy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,09

 • Śr

  2,58

 • Min

  2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane