Hitpol będzie otwierać sklepy typu premium

Autor: dlahandlu.pl 7 maja 2010 07:56

Hitpol będzie otwierać sklepy typu premium

W ostatnich latach obserwujemy dynamiczny rozwój sieci, która wciąż poszerza się o nowe punkty handlowe. Plany są ambitne i zakładają, że rok 2010 zamknie się liczbą 150 placówek. Pojawią się sklepy typu premium.

28 kwietnia sieć Hitpol otworzyła w Łącku (woj. małopolskie) setną placówkę pod swoim szyldem. Placówka ma powierzchnię 220 mkw., co pozwala na swobodną i atrakcyjną ekspozycję towarów oraz zapewnia komfort klientom, którzy mogą wybierać spośród ponad 5 000 pozycji asortymentowych. - Intensywny rozwój sieci i otwarcie setnego sklepu to powód do dumy, ale na pewno na tym nie poprzestaniemy - podkreśla Justyna Krężołek, właścicielka sieci.

- Nasza strategia rozwoju zakłada wprowadzenie nowej kategorii sklepów - premium, uruchomienie programu partnerskiego związanego z dofinansowaniem wizualizacji i wyposażenia sklepów oraz informatyzacji, wdrożenie konsumenckiego programu lojalnościowego z uwzględnieniem dwustronnej komunikacji elektronicznej realizowanej przez zintegrowany system obsługi placówek detalicznych, a także rozwój sieci w nowych regionach korzystając z masterfranczyzy jako formy współpracy - dodaje właścicielka Hitpolu.

Firma Hitpol powstała w grudniu 2000 roku i zrzesza niezależnych przedsiębiorców, działających na zasadzie franczyzy. W zależności od lokalizacji w ofercie sklepów znaleźć można od 3,5 do 6 tys. produktów. Do sieci należy już ponad 100 placówek. Powierzchnia sprzedaży sklepów waha się od 140 do 200 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,90

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane