Hitpol rozpoczyna szkolenie franczyzobiorców. Sieć otrzymała dofinansowanie ze środków UE

Autor: www.dlahandlu.pl 26 lipca 2013 09:12

Akademia Rozwoju Hitpol, to dofinansowany ze środków unijnych projekt szkoleniowo-doradczy, którym od sierpnia przez ponad rok sieć obejmie swoich franczyzobiorców.

Projekt da możliwość obecnym i przyszłym franczyzobiorcom sieci zdobycie dodatkowej wiedzy, podniesienie kompetencji, wdrożenie aktualnych standardów oraz umocnienie wzajemnych relacji.
Program ma na celu zbudowanie silnej marki poprzez umocnienie pozycji na rynku spożywczym.
Będzie to możliwe poprzez udział w szkoleniach i doradztwie, co zwiększy kompetencje menadżerskie pracowników i właścicieli powiązanych z siecią Hitpol franczyzą oraz pozwoli na wypracowanie strategii w zakresie zarządzania marketingiem, produktem, zasobami ludzkimi oraz zarządzania strategicznego.
- Akademia Rozwoju Hitpol, to odpowiedź na potrzeby franczyzobiorców, którzy pragną podnosić swoje kompetencje, by móc prężnie działać na dynamicznie rozwijającym się rynku. Jest to także kontynuacja projektu szkoleniowego, którym objęci zostali pracownicy Centrali. Dzięki kompatybilnym projektom uda się przeszkolić wszystkie ogniwa sieci Hitpol, co umożliwi dostosowanie poziomu wiedzy i umiejętności na każdym ze szczebli systemu franczyzy. Program szkoleniowy dostosowany do potrzeb Sieci, da szansę spójnego rozwoju pracowników Centrali i
franczyzobiorców, co pozwoli firmie stać się silnym konkurentem na dzisiejszym - wymagającym rynku i jeszcze trafniej odczytywać potrzeby konsumenta detalicznego - wyjaśnia sieć.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane