PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Hurtownia warzyw i owoców Bukat przejmuje firmę z Białorusi

30 września 2017 15:37

Hurtownia Warzyw i Owoców "Bukat" podpisała podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku list intencyjny w sprawie nabycia większościowego pakietu akcji firmy Liachczowskij Konserwnyj Kombinat z Białorusi.

Przedmiotem listu intencyjnego jest decyzja partnerów o uruchomieniu procesu negocjacyjnego w sprawie nabycia większościowego pakietu akcji Liachczowskij Konserwnyj Kombinat w Republice Białoruś.

Firma z Białorusi jest w dobrej kondycji, posiada wykwalifikowaną załogę, swój rynek i bazę produkcyjną. Potrzebuje modernizacji i rozwoju sprzedaży.

Polska firma Bukat, gotowa do negocjacji w sprawie zakupu akcji i inwestycji w Białorusi jest branżowym producentem i dostawcą świeżych owoców i warzyw, głównie dla sektora HoReCa. Posiada znaczący udział w polskim rynku. Potrzebuje zwiększenia skali działalności i dywersyfikacji rynków.

Hurtownia warzyw i owoców ”Bukat” powstała w 2003 roku, założycielem jest Grzegorz Bukato. Swoją siedzibę ma w Starych Babicach na Mazowszu. W lipcu 2013 r. uzyskała certyfikat pozwalający na konfekcjonowanie i obrót produktami ekologicznymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane