PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Hygienika chce odkupić pozostałe 50 proc. udziałów w Dayli Polska. Chce być jedynym właścicielem

Autor: PAP 29 czerwca 2013 00:05

Hygienika chce odkupić pozostałe 50 proc. udziałów w Dayli Polska. Chce być jedynym właścicielem

Hygienika rozpoczęła negocjacje mające na celu odkupienie pozostałych 50 proc. udziałów w Dayli Polska od TAP - podała Hygienika w komunikacie. Spółka nie jest już zainteresowana zakupem 50 proc. udziałów w innych spółkach Grupy Dayli.

"Po przeprowadzeniu badania due diligence poszczególnych spółek Grupy Dayli i w oparciu o wyniki tego badania, spółka postanowiła odstąpić od inwestycji w te spółki polegającej na zakupie 50 proc. udziałów w poszczególnych spółkach Grupy Dayli" - podała Hygienika w komunikacie.

"Jednocześnie zarząd spółki podkreśla, iż pozostaje zainteresowany kontynuacją i rozwojem działalności prowadzonej przez Dayli Polska (...) i w związku z zaniechaniem inwestycji w spółki Grupy Dayli obecnie intencją zarządu jest rozpoczęcie negocjacji mających na celu odkupienie pozostałych 50 proc. udziałów w Dayli Polska od TAP Dayli Vertriebs" - dodano.

Obecnie Hygienika ma 50 proc. udziałów w Dayli Polska.

W maju Hygienika podpisała z TAP listy intencyjne w sprawie ewentualnego dokonania inwestycji w będące obecnie 100-proc. własnością TAP spółki prowadzące sieć sklepów (z przewagą towarów drogeryjnych), na terenie Austrii, Włoch, Luksemburgu i Belgii. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane