PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Hygienika rozpoczyna negocjacje w sprawie nabycia udziałów Dayli Polska

Autor: www.dlahandlu.pl 19 lipca 2013 09:12

Zarząd Hygieniki poinformował, że rozpoczął ze spółką TAP Dayli Vertriebs GmbH negocjacje i złożył prawnie wiążącą ofertę nabycia 1.000 udziałów, stanowiących 50% ogółu udziałów w kapitale zakładowym Dayli Polska.

Zarząd Spółki pod firmą Hygienika S.A. z siedzibą w Lublińcu, niniejszym informuje, iż w dniu 18 lipca 2013r. rozpoczął ze spółką TAP Dayli Vertriebs GmbH z siedzibą w Pucking (Republika Austrii) (dalej TAP), negocjacje i złożył prawnie wiążącą ofertę nabycia 1.000 udziałów o wartości nominalnej 50,00 złotych każdy, stanowiących 50% ogółu udziałów w kapitale zakładowym Dayli Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (dalej Dayli).

Zarząd Hygieniki przypomina, że 4 lipca Sąd Krajowy w Linz otworzył w stosunku do TAP postępowanie naprawcze.

Spółka zakłada, że strony ustalą wszystkie szczegóły transakcji do 15 listopada 2013 r.

Obecnie Hygienika S.A jest już udziałowcem Dayli Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie i posiada 1.000 udziałów o wartości nominalnej 50 złotych każdy, stanowiących 50% ogółu udziałów w kapitale zakładowym tej spółki.

Jednocześnie zarząd spółki informuje, iż w celu ochrony uzasadnionych interesów firmy i z uwagi na początkowy charakter negocjacji z TAP, a także z uwagi na dobro prowadzonych negocjacji i ich wynik, wartość oferty została utajniona.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane