PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

InPost i RUCH podpisały umowę o współpracy

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 20 listopada 2013 10:17

InPost i RUCH podpisały umowę o współpracy

InPost oraz RUCH nawiązały porozumienie o współpracy. Dzięki kooperacji klienci kiosków RUCH-u będą mogli skorzystać z oferty usługi pocztowej i odebrać awizowaną przesyłkę. Odbiór będzie docelowo możliwy w 2000 własnych placówkach RUCH-u oraz około 3000 punktach partnerskich na terenie całego kraju. Usługa InPost będzie uruchamiana w poszczególnych placówkach sukcesywnie, a jednostki zostaną oznaczone logotypami InPost. Tym samym sieć InPost zostanie rozszerzona do 6700 punktów.

Dotychczas w asortymencie saloników i kiosków RUCHu znajdował się m.in. szeroki wybór tytułów prasowych, artykułów spożywczych oraz doładowań telefonicznych. Została też uruchomiona ciesząca się dużą popularnością klientów usługa „Paczka w Ruch'u". Kooperacja z InPost to pomysł na rozszerzenie oferowanej gamy usług, a tym samym powrót do tradycyjnych relacji łączących usługi kolportażu korespondencji i prasy.

- Współpraca z InPost to następny krok w kierunku rozszerzania portfolio naszych placówek o nowe usługi. Wprowadzenie usługi do naszych kiosków to przede wszystkim odpowiedź na stale rosnące potrzeby klientów, którzy coraz częściej poszukują rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie załatwienie kilku spraw w jednym miejscu - komentuje Dariusz Stolarczyk, członek zarządu RUCH S.A.

Udostępnienie usługi odbioru awizowanych listów w salonach oraz kioskach RUCHU to również znaczące ułatwienie dla klientów InPost, którzy - poza dokonywaniem czynności pocztowych - będą mogli także skorzystać z szerokiej oferty dostępnej w placówkach dystrybutora.

- Współpraca z RUCHem to już drugie w tym roku znaczące partnerstwo InPost w kontekście rozbudowywania sieci punktów obsługi klienta w Polsce. W ostatnim czasie uruchomiliśmy pierwsze punkty w oddziałach Stefczyk Finanse, w których docelowo znajdzie się 400 Punktów Obsługi Klienta. Dotychczasowy stopień ekspansji przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania - jeszcze we wrześniu zakładaliśmy, że do końca 2013 roku uruchomionych zostanie około 2000 POK, podczas, gdy już teraz wiemy, że wynik ten uda się znacząco przewyższyć. Udostępnienie punktów InPost w salonach RUCHu pozwoli naszym klientom na załatwienie wielu spraw dzięki wizycie w jednej placówce. To właśnie wygodę odbiorców naszych usług od zawsze stawiamy na pierwszym miejscu - wyjaśnia Rafał Brzoska, prezes Integer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Zniesmaczona 2014-03-11 16:01:12

  Listonosze In Postu powinni bardziej się przyłożyć do wykonywania swych obowiązków, bo do mnie już wielokrotnie listy nie doszły, a dokładnie chodzi o Józefów pod Otwockiem. Żałosny ten In Post, moja cierpliwość się skończyła, więc musiałam z siebie wyrzucić wszystko na słowa pisane. Mam nadzieję, że pomoże mi to.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,14

 • Min

  4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane