PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Jantoń wyłącznym dystrybutorem wódki Medoff w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 22 kwietnia 2016 11:11

Firma Jantoń podpisała dn. 8 kwietnia umowę z Eastern Beverage Trading na wyłączną dystrybucję wódki Medoff w Polsce. Spółka planuje wprowadzić tę markę na polski rynek już w maju. Umowa jest jednym z elementów strategii rozwoju firmy, która rozbudowuje swoje portfolio produktowe m.in. w obszarze alkoholi wysokoprocentowych.

- Strategia naszej firmy oparta jest na długofalowym rozwoju, w tym rozwoju portfolio produktowego, które planujemy rozbudowywać m.in. w obszarze wyrobów spirytusowych. Pierwszym etapem działań jest właśnie podpisanie umowy na dystrybucję wódki Medoff
w Polsce, jednej z najlepiej sprzedających się marek wódczanych na świecie - mówi Jacek Jantoń, Prezes Jantoń S.A. Sp.k, Członek Rady Głównej Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa.

Przypomnijmy, 22 grudnia Grupa Eurocash zawarła przedwstępną umowę nabycia 100% udziałów w spółce Polska Dystrybucja Alkoholi (dawniej Jantoń Dystrybucja). Przejęcie podmiotu, którego obroty w 2014 r. wyniosły około 268 mln zł, wzmocni pozycję Grupy w segmencie hurtowej dystrybucji alkoholu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,75

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane