Jedynka przeprowadza rebranding marki i planuje kolejne otwarcia na Podkarpaciu

Autor: www.dlahandlu.pl 10 sierpnia 2012 11:23

Jedynka przeprowadza rebranding marki i planuje kolejne otwarcia na Podkarpaciu

4 sierpnia sieć sklepów Jedynka otworzyła wzorcowy sklep w Rzeszowie. Nowy lokal zaprojektowany został wedle ściśle określonych standardów, w ramach przeprowadzanego rebrandingu marki Jedynka. - Otwarcie pierwszego wzorcowego sklepu jest początkiem kolejnego etapu dla całej spółki - podkreśla Renata Szczepanik, wiceprezes zarządu Jedynka S.A. Spółka planuje do 2020 r. otworzyć 40 kolejnych sklepów na terenie Podkarpacia.

Rzeszowski sklep jest o 23. punktem handlowym tej sieci sklepów. Pozostałe, znajdują się na terenie Rzeszowa, Kolbuszowej, Boguchwały, a ostatnio - także w Dębicy.

Jak zaznacza Renata Szczepanik, wiceprezes zarządu Jedynka S.A., wprowadzane zmiany to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. - Chcemy sprawić, by zakupy w sklepach „Jedynka" były dla naszych klientów komfortowe i satysfakcjonujące. Dlatego też, kolejne punkty handlowe, które powstaną już w najbliższych latach, będą tworzone i zagospodarowywane według jednakowych ustaleń projektowych. Wzorcowy sklep otwierany przy ulicy Siemieńskiego jest pierwszą tego typu jednostką handlową w naszej sieci.

Sieć sklepów Jedynka S.A. działa na rynku handlowym od przeszło 20 lat. Ostatnio spółka zadebiutowała na rynku obrotu obligacji Catalyst, prowadzonym przez warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. - W planowaniu rozwoju sieci sklepów „Jedynka" nie chcemy odcinać się od 20 lat tradycji i ciągłego budowania zaufania naszych Klientów - łączymy tradycję z nowoczesnością i skutecznie wychodzimy naprzeciw potrzebom - przekonuje Renata Szczepanik.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 748653

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane