Jest nowa sieć na polskiej mapie handlowej

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 27 maja 2010 11:39

Jest nowa sieć na polskiej mapie handlowej

W marcu br. w województwie dolnośląskim i lubelskim ruszyły pierwsze sklepy pod szyldem sieci Kropka. W tej chwili jest ich 19. – Chcemy się rozwijać na terenie całego kraju. Będziemy intensyfikować działania ekspansyjne i docierać do zainteresowanych współpracą na zasadzie franczyzy. Pierwszym krokiem będzie uruchomienie serwisu internetowego, strona www ruszy już w przyszłym tygodniu – powiedział w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Krzysztof Misiewicz, prezes zarządu spółki Detal Polski, która zarządza siecią Kropka.

- Detal Polski wchodzi w skład PSH Unia S.A., jednej z największych grup zakupowych FMCG w Polsce. Spółka została powołana jako operator ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych. Do projektu dołączyły sieci lokalne, skupione wokół naszych udziałowców (Dobry Sklep z Zielonej Góry, Sklep Polski z Gniezna, Poziomka z Radomia oraz Zielony Koszyk z Krosna). Naszym celem jest konsolidacja polskiego detalu, poprzez system oparty na zasadach franczyzy - wyjaśnia Krzysztof Misiewicz.

Kto może dołączyć do Kropki? - Jesteśmy zainteresowani placówkami o powierzchni co najmniej 70 mkw., posiadającymi płynność finansową. Nie bez znaczenia będzie otwartość przedsiębiorców na zaproponowane przez nas zmiany (modyfikacja i unifikacja , udział we wspólnych akcjach marketingowych) - dodaje prezes spółki Detal Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane