PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Już 150 sklepów pod szyldem sieci Kropka, a ma być 700

Autor: dlahandlu.pl 23 września 2010 11:35

Sieć Kropka powiększa się w imponującym tempie. W marcu br. w województwie dolnośląskim i lubelskim ruszyły pierwsze sklepy pod jej szyldem. Pół roku temu sieć liczyła 19 placówek, stan na sierpień to 93 sklepy. Teraz jest ich już 150.

Jak mówił na naszych łamach Krzysztof Misiewicz, prezes zarządu spółki Detal Polski, która zarządza siecią Kropka, plan rozwoju zakłada zamknięcie roku liczbą 700 sklepów.

Do Kropki mogą dołączyć placówki o powierzchni co najmniej 70 mkw., posiadające płynność finansową. Sieć chce skupiać przede wszystkim sklepy osiedlowe, posiadające już stałych, lojalnych klientów.
Nowym franczyzobiorcom Kropka proponuje na początek czteromiesięczny okres próbny. 

Detal Polski wchodzi w skład PSH Unia S.A., jednej z największych grup zakupowych FMCG w Polsce. Spółka została powołana jako operator ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych. Do projektu dołączyły sieci lokalne, skupione wokół udziałowców (Dobry Sklep z Zielonej Góry, Sklep Polski z Gniezna, Poziomka z Radomia oraz Zielony Koszyk z Krosna). Celem przedsięwzięcia jest konsolidacja polskiego detalu, poprzez system oparty na zasadach franczyzy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane