PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kąciki gastronomiczne działają już w 300 sklepach abc. Sieć pracuje nad kolejnymi konceptami

Autor: www.dlahandlu.pl 28 stycznia 2013 11:07

W 2012 r. sieć abc wprowadziła na szeroką skalę m.in. koncept abc Mini Bistro, czyli kącik gastronomiczny, w którymi klienci przy okazji zakupów mogą zjeść hot-doga czy napić się kawy. Koncept funkcjonuje już w około 300 sklepach działających pod tym szyldem.

- Małe sklepy muszą ciągle rozwijać swoją ofertę - być czymś więcej niż tylko sklepem spożywczym. Mieć to wszystko, czego nie ma konkurencja. Sieć Sklepów abc dostarcza gotowe rozwiązania, które pomagają skutecznie stawić czoła ekspansji dyskontów i dużych sieci handlowych, wchodzących również do małych miast. W 2013 r. będziemy zarówno rozwijać projekty już funkcjonujące w sieci, takie jak abc Mini Bistro, jak i pracować nad nowymi rozwiązaniami, które będą przyczyniać się do wzmocnienia niezależnych sklepów i podniesienia ich atrakcyjności - podsumowuje Łukasz Chady, kierownik sieci abc.

Sklepy abc to małe i średnie sklepy spożywczo-chemiczne zlokalizowane na osiedlach, w centrach mniejszych miast lub na wsi. - Sklepy abc to bardzo ważna i lojalna grupa klientów hurtowni Eurocash Cash&Carry, tworzących największą sieć hurtowni w kraju, liczącą 150 placówek - informuje sieć.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane