PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kasy samoobsługowe nowej generacji w sklepie Społem Północ we Wrocławiu

Autor: www.dlahandlu.pl 28 maja 2012 10:53

Jantar Sp. z o.o. zainstalowała kolejne kasy samoobsługowe w Społem PSS Północ we Wrocławiu, które są częścią systemu sprzedaży w sklepie zlokalizowanym w siedzibie Spółdzielni przy al. Jana Kasprowicza 85. Uruchomienie kas odbyło się 22 maja br.

W sklepie zainstalowano dwie kasy samoobsługowe IBM Self Checkout, które umożliwiają szybkie zakupy. Kasy pracują w oparciu o aplikację PC POS 7, która realizuje sprzedaż w technologii dotykowej oraz obsługuje działanie drukarki fiskalnej i pinpada.

Szósta generacja ma budowę modułową, co pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do wymagań klienta oraz ewoluowanie zgodnie z jego aktualnymi potrzebami. Modele z płatnością kartą w bardzo prosty sposób można przekształcić w urządzenie, które pozwala dokonywać płatności za pomocą gotówki - wystarczy dołożyć moduł pozwalający na przeprowadzanie takich transakcji. Kasy obsługujące płatność gotówką mogą być w zależności od potrzeb wyposażone w wymienialną kasetę na pieniądze, moduł recyclingu monet oraz pełny model z recyclingiem monet i banknotów.

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga
w dokonaniu transakcji. Kupujący, zgodnie ze swoimi preferencjami, korzysta z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar. Platforma sprzętowa IBM w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego rozwiązania oraz pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane