Kasy samoobsługowe w Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców

Autor: dlahandlu.pl 7 października 2015 13:47

Kasy samoobsługowe w Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców Kasy zainstalowała firma Janta, fot. Jantar

Jantar Sp. z o.o. zainstalowała kolejne kasy samoobsługowe. Cztery urządzenia NCR SelfServ Checkout pojawiły się w Delikatesach Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców z Krakowa.

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców zdecydowała się na wdrożenie kas samoobsługowych NCR SelfServ Checkout  w zmodernizowanych Delikatesach w Hali Targowej, które mieszczą się przy alei Daszyńskiego w Krakowie. Otwarcie miało miejsce 24 września br.

Kasy samoobsługowe są integralną częścią linii sprzedaży, która oparta jest o 4 urządzania samoobsługowe i 3 tradycyjne stanowiska kasowe. Warto zaznaczyć, że Spółdzielnia zdecydowała się na zakup najbardziej rozbudowanego modelu kasy samoobsługowej NCR, który wyposażony jest w możliwość płatności gotówką i kartą oraz pełny recycling monet i banknotów. Firma Jantar wykonała integrację oprogramowania obsługującego kasy samoobsługowe NCR z działającym w Spółdzielni systemem sprzedażowym PC Market 7 firmy Insoft.

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji. Kupujący, zgodnie ze swoimi preferencjami, korzysta z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar. Platforma sprzętowa NCR w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce.

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie to prężnie działająca sieć handlowa, która działa
w oparciu o 16 placówek handlowych zlokalizowanych na terenie Krakowa. Proponuje swoim klientom szeroki asortyment z zakresu produktów spożywczych, artykułów gospodarstwa domowego i chemii gospodarczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Wiesiek 2016-01-16 11:17:50

  Byłem wczoraj pierwszy raz po remoncie (mieszkam dość daleko od Hali)i jestem zadowolony. Jak ktoś bywa w Tesco, to te kasy obsługuje się tak samo. A same zakupy w porządku. Przyjemna obsługa, a ceny też nie z kosmosu. Warto sprawdzić. Z wcześniejszych wizyt pamiętam, że jest dużo większy wybór niż np. w dyskontach. To akurat ładnie i to się nie zmieniło. Więcej jest też towarów polskich np. ręczniki papierowe Cashmir z GZP, czy płyn do WC Lakma Sidoluxa - odpowiednik Domestosa.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  6,99

 • Śr

  5,15

 • Min

  3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane