Kefirek Punkt - nowy format sklepów w Małopolsce

Autor: www.dlahandlu.pl 5 lipca 2012 12:16

Kefirek Punkt - nowy format sklepów w Małopolsce

Obok sieci sklepów Kefirek powstają już pierwsze sklepy Kefirek Punkt - dowiedział się portal www.dlahandlu.pl.

- Mieszkańcy Małopolski mają różne wizje idealnego sklepu. Jedni lubią spędzać długie godziny w sklepach wielkopowierzchniowych, innym zależy na kompetentnej obsłudze i szerokim asortymencie. Ale są i tacy, którzy potrzebują kupić tylko kilka drobiazgów i nie chcą spędzić w sklepie czy na zakupach, łącznie z dojściem do domu - więcej niż kilka minut. Z myślą o takich klientach powstał Kefirek Punkt - wyjaśnia Sławomir Rupikowski, wiceprezes Kefirek S.A.

Kefirek Punkt to sklep położony bardzo blisko klienta, z wyborem podstawowych produktów, w tym z ofertą nabiału nie ustępującą "dużym"
Kefirkom. Asortyment będzie się pokrywał z tym z Kefirka "klasycznego", chociaż z konieczności będzie mniejszy. Kefirek Punkt będzie miał również
swoje gazetki, i wsparcie promocyjne, z jakiego korzystają także duże sklepy.

- Chcemy, żeby Kefirek Punkt wyznaczał wysoki standard jakości. Dlatego w pierwszej kolejności do sieci przyjmujemy sklepy z tradycjami, prowadzone przez doświadczonych przedsiębiorców. Zresztą to właśnie oni są autorami tego projektu. Właściciele małych sklepów wielokrotnie pytali nas o franczyzę. Teraz nie musimy im odmawiać. Dzięki większej skali będziemy mogli oferować tańsze towary dla klientów i stale podnosić jakość oferty oraz poziom obsługi - dodaje Sławomir Rupikowski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane