PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kefirek rozpoczął ekspansję na Podhalu, sieć celuje w miejscowości turystyczne

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 13 lipca 2010 07:48

Kefirek rozpoczął ekspansję na Podhalu, sieć celuje w miejscowości turystyczne

10 lipca br. uruchomiona została kolejna franczyzowa placówka krakowskiej sieci handlowej "Kefirek". Punkt jest zlokalizowany w miejscowości Zubrzyca Górna.

10 lipca br. uruchomiona została kolejna franczyzowa placówka krakowskiej sieci handlowej „Kefirek". Punkt jest zlokalizowany w miejscowości Zubrzyca Górna.

Całkowita powierzchnia uruchomionego sklepu wynosi 160 mkw., powierzchnia sprzedaży to 120 mkw. Placówka należy do spółki cywilnej „Ignacy Polański".

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zarządu, sieć Kefirek w swoim rozwoju nie ogranicza się tylko do Krakowa. Zubrzyca Górna znajduje się na Podhalu, jest miejscowością turystyczną, a zatem klientami sklepu są nie tylko jej mieszkańcy, ale także turyści przyjeżdżający z całej Polski. - Plany rozwoju naszej sieci na Podhalu przewidują uruchomienie jeszcze w tym roku kilku kolejnych placówek. Wyzwanie jest tym większe, że na tym terenie nasza marka nie jest jeszcze rozpoznawalna - mówiprzedstawiciel spółki Kefirek.

- Sklepy spożywcze, których posiadamy obecnie czternaście, to tylko część działalności, jaką prowadzi nasza firma. Główna to prowadzenie piekarni, bardzo dobrze znanej w regionie. Potrzebowaliśmy wsparcia przy prowadzeniu detalicznej działalności handlowej w zakresie technologii, warunków handlowych, marketingu, szkoleń itp. Kefirek nam to zapewnia, dzięki czemu możemy bardziej skupić się na naszej podstawowej działalności - mówi Bogusław Polański, jeden ze współwłaścicieli franczyzowej placówki w Zubrzycy.

Przypomnijmy, że sieć Kefirek działa na bazie hurtowni Serpol", jednej z największych firm dystrybucyjnych branży nabiałowo-spożywczej w Małopolsce. Kefirki to sklepy nastawione na profesjonalną i życzliwą obsługę klienta oraz szeroki i różnorodny asortyment towarów spożywczo-przemysłowych, wyróżniających się bogatą ofertą artykułów nabiałowych. Od maja br. sieć rozwija się w oparciu franczyzę. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane