Kefirek rozrzeszy pilotażowy program obniżek cen

Autor: dlahandlu.pl 24 września 2010 09:23

- Pół roku temu wprowadziliśmy pilotażowy program obniżek cen, na początku w dwóch, a w sumie w trzech sklepach (Kasina Wielka, Myślenice, Kefirek na osiedlu Żabiniec w Krakowie). Jesteśmy zadowoleni z efektów i zamierzamy go kontynuować. Mamy wytypowane kolejne trzy placówki, które zostaną objęte tym programem - zdradza w rozmowie z portalem dla handlu.pl Mariusz Buchała, prezes Kefirek S.A.

Zapytany, czy w związku z ostatnimi podwyżkami cen żywności oraz przyszłoroczną zmianą podatku VAT Kefirek szykuje się do zmian polityki cenowej, prezes Buchała odpowiada, że jedyna możliwość zmiany zaistnieje, gdy ceny podniosą producenci. - Zamierzamy kontynuować program obniżek i zwiększania częstotliwości promocji, szczególnie na produkty dla nas kluczowe. Skupiamy się również na uzupełnianiu asortymentu o produkty tańsze, tak, aby klient miał możliwość jak największego wyboru - podkreśla nasz rozmówca.

Kefirek ma blisko 30 sklepów własnych w Krakowie i okolicach. Od tego roku rozpoczął również otwieranie placówek z partnerami franczyzowymi. Obecnie w ramach sieci franczyzowej działa sześć placówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,91

  • Min

    2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane