Kefirek: szkolenia wpłynęły na rozwój stylu zarządzania

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 26 października 2010 08:24

Kefirek: szkolenia wpłynęły na rozwój stylu zarządzania

- Projekt "Rozwój pracowników kluczem do sukcesu firm Kefirek S.A. i Serpol" współfinansowany ze środków EFS, oceniamy bardzo pozytywnie, głównie z punktu widzenia rozwoju kadry menedżerskiej. Już teraz widać ogromne zaangażowanie i rozwój stylu zarządzania - mówi prezes sieci Mariusz Buchała.

- Projekt trwa do końca lipca 2011 roku, więc przed nami jeszcze dużo szkoleń z zakresu zarządzania i komunikacji dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla firmy, z zakresu obsługi klientów i umiejętności sprzedażowych, radzenia sobie ze stresem, komunikacji oraz innych umiejętności miękkich dla wybranych grup pracowników. Aktualnie zakończyliśmy cykl szkoleń z zakresu doskonalenia obsługi programów kalkulacyjnych dla pracowników biurowych. Bardzo możliwe, że w przyszłości będziemy starali się o kolejne dofinansowanie do szkoleń dla pracowników, natomiast na ten moment wspomagamy efekty powyższych szkoleń poprzez projekty rozwojowe realizowane przez naszych trenerów wewnętrznych - dodaje Mariusz Buchała.

Do Kefirka należy 28 placówek. Sieć działa na rynku krakowskim od 11 lat. Obecnie posiada sklepy spożywczo-przemysłowe, o zróżnicowanej powierzchni i asortymencie. Od maja br. firma uruchamia sklepy także w formule franczyzowej, w tym poza Krakowem, m.in. na Podhalu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    0,82

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane