KFC ma 100 restauracji z ofertą dostawy do domu

Autor: dlahandlu.pl 13 lutego 2017 14:49

13 lutego sieć uruchomiła dostawy w setnej restauracji. Tym razem w Żorach. Oznacza to 55. miasto w Polsce, w którym KFC dostarcza zamówienia pod wskazany przez klienta adres.

- Widzimy wyraźny wzrost popularności segmentu dostaw do domu, dlatego też intensywnie rozwijamy ofertę KFC Dostawa, zarówno pod względem terytorialnym, operacyjnym, jak i technologicznym – komentuje Olgierd Danielewicz, Brand President KFC.

Zamówienia na posiłek z dostawą można składać na trzy sposoby – telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu, poprzez platformę internetową oraz za pomocą aplikacji.
Możliwość zamawiania przez aplikację mobilną sieć wprowadziła w marcu 2016 roku. Narzędzie to pozwala zarejestrowanym użytkownikom na dokonanie szybkiej i bezpiecznej płatności. Dodatkowo, można znaleźć w niej oferty specjalne i kupony promocyjne, skomponować własny kubełek oraz sprawdzić listę restauracji.
KFC Dostawa udostępnia różne formy płatności: online, przy zamówieniach przez platformę kfcdostawa.pl lub aplikację mobilną, a także gotówką lub kartą przy odbiorze.
Marka, która ma obecnie 222 restauracje w całej Polsce, planuje dalej rozwijać sieć dostawy oraz usługi mobilne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane