PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Klient branży piekarniczo-cukierniczej szczególnie wrażliwy na jakość kupowanych produktów

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 27 lutego 2012 11:45

- Zarówno w przypadku rynku handlu detalicznego, jak i przemysłu spożywczego inwestowanie w technologicznie zaawansowane i sprawdzone urządzenia przekłada się na wzrost zadowolenia klienta, a co za tym idzie również wzrost sprzedaży. A klient branży piekarniczo-cukierniczej jest szczególnie wrażliwy na jakość kupowanych produktów. Właściwości odżywcze, świeżość a przede wszystkim smak to kryteria, których konsument nie odpuści - opowiada Winicjusz Wojciechowski, dyrektor ds. sprzedaży firmy Uniscale.

Firma Uniscale, specjalista ds. dedykowanych rozwiązań dla sieci handlowych i przemysłu spożywczego rozszerzyła właśnie swoją ofertę o produkty skierowane do branży piekarniczo-cukierniczej. W odpowiedzi na rozwój tego sektora rynku w Polsce Uniscale nawiązało współpracę z trzema markami: Bertrand-Puma, Pavailler oraz CFi, których urządzenia będą od tej pory sprzedawane w wyłącznej ofercie firmy w Polsce. Oprócz dystrybucji Uniscale ma do zaoferowania również pełen pakiet usług serwisowych oraz sprzedaż części zamiennych.

Bertrand-Puma to producent urządzeń przede wszystkim cukierniczych. Jej specjalnością są miksery i maszyny do wyrabiania ciasta. Specjalnością firmy Pavailler są z kolei profesjonalne piece i piekarniki do pieczenia chleba.
Trzecią marka, z którą w ostatnim czasie nawiązała współpracę firma Uniscale to CFi specjalizująca się w produkcji urządzeń do przechowywania półproduktów dla branży piekarniczo-cukierniczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane