PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolejne sklepy pod logo SPAR

Autor: www.dlahandlu.pl 17 kwietnia 2014 11:11

5 kwietnia sieć SPAR uruchomiła sklep o powierzchni 237 mkw. w miejscowości Samborzec. Dwa dni później ruszyła placówka o powierzchni 320 mkw. w Hecznarowicach.

Samborzec to niewielka miejscowość położona w powiecie sandomierskim, w województwie świętokrzyskim. W ofercie sklepu znajdują się produkty dostępne w dziale nabiałowym, piekarniczo-cukierniczym, owocowo-warzywnym, mięsno-wędliniarskim oraz przemysłowo-chemicznym.
Sklep w Samborcu podobnie jak pozostałe sklepy sieci oferuje również produkty marki własnej SPAR oraz wprowadzonej w 2013 roku marki Lubię.

- Są to artykuły dobrej jakości i w dobrej cenie, przyjaznej kieszeni polskiego konsumenta, stąd też obserwujemy spore zainteresowanie tego typu produktami - mówi Sebastian Kosiorowski, jeden z właścicieli sklepu. - Placówka w Samborcu to już nasz szósty sklep SPAR. W sieci, która w całości opiera się na polskim kapitale czujemy się pewnie i bezpiecznie, dlatego zdecydowaliśmy się rozwijać nasze sklepy we franczyzie SPAR - podsumowuje.

Drugi sklep położony jest jest w gminie Wilamowice liczącej ok. 15 tys. mieszkańców i zlokalizowana jest przy trasie łączącej Wilamowice z Kętami. 
- Jesteśmy naprawdę zadowoleni z wyników otwarcia - mówi Jadwiga Gabryś, Właścicielka SPAR w Hecznarowicach. - Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania ofertą - cały asortyment cieszył się dużym powodzeniem, jednak największym mięso, ponieważ sprzedało się 1,5 tony filetów z kurczaka oraz 1 tona schabu. Wiele osób już przy pierwszych zakupach zdecydowało się także na przystąpienie do programu lojalnościowego SPAR. Ponadto, nasza placówka umożliwia klientom opłacenie rachunków i wypłacanie gotówki do 200 zł - taka usługa sprawdza się zwłaszcza w przypadku niewielkich miejscowości, takich jak Hecznarowice - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane