Kolejne spółdzielnie inwestują w rozwój sieci Gama

Autor: www.dlahandlu.pl 25 czerwca 2012 09:39

Spółdzielnia Społem z Wodzisławia Śląskiego realizuje swój plan otwarć sklepów Gama. Czwarty z kolei sklep pod nowym szyldem w Wodzisławiu przy ulicy Górniczej ma 127m kw. powierzchni handlowej. Również spółdzielnie z Miastka, Nidzicy, Łowicza oraz Kościerzyna inwestują w nowe placówki.

Kolejna spółdzielnia z grupy PSD - PSS z Nidzicy przystąpiła do budowy spółdzielczej sieci i pierwszy sklep Gama, zlokalizowany w rynku został otwarty na początku czerwca. Sklep po gruntownym remoncie, wizualizację zewnętrzną Gamy trzeba było dostosować do wymogów konserwatora zabytków.

 

Pierwsza Gama mini została otwarta w Miastku 14 czerwca. Sklep po przebudowie uzyskał powierzchnię handlową ok. 85 mkw. i jest zmniejszoną formułą Gamy. - Od rana Gama mini biła rekordy sprzedażowe w kategoriach produktów świeżych. Rada i zarząd PSSu w Miastku już podjęły decyzje o przebrendowaniu kolejnych sklepów spółdzielni - informuje PSD.

 

 

Pierwszy sklep pod szyldem Gama został otwarty też w Kościerzynie przy współpracy z lokalną spółdzielnią Społem. Jest to największa placówka handlowa spółdzielni, ma 512 mkw. powierzchni i położona jest w części handlowej miasta. Prezes zarządu PSS Społem w Kościerzynie Władysław Sulewski powiedział: „Rozpoczynamy budowę nowej spółdzielczej sieci pod szyldem Gama - Tradycyjnie dobry wybór od naszego najlepszego sklepu. Chcemy, żeby to on wypracowywał markę na lokalnym rynku. Kolejne będziemy otwierać jeszcze w tym roku."

W Łowiczu został otwarty drugi sklep, który przeszedł remodeling pod Gamę. Jest to jeden z najmniejszych sklepów spośród 42 placówek nowej sieci, ale spełnia wszystkie wymogi pod względem obecności kategorii asortymentowych. Zlokalizowany na miejskim rynku może liczyć nie tylko na pobliskich mieszkańców, ale również wszystkich odwiedzających to miejsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    9,28

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane