Kolporter celuje w 100 sklepów Dobry Wybór na koniec roku

Autor: Nasz Kolporter, www.dlahandlu.pl 11 maja 2012 11:27

Sieć Dobry Wybór powiększyła się w kwietniu br. o kolejne cztery nowe placówki i obecnie liczy już 36 punktów. - Liczba stu sklepów na koniec bieżącego roku jest jak najbardziej realna - potwierdza Tomasz Brzeziński z Kolportera, spółki, do której należy sieć Dobry Wybór.

Najnowsze sklepy zostały uruchomione w Słupsku przy ul. Konarskiego, Skierniewicach przy ul. Orkana oraz w Dzierżoniowie.Tempo rozwoju rośnie, bo w pierwszym kwartale br. otwarto już 10 nowych placówek.

 - Mamy dwa typy lokalizacji naszych sklepów - mówi Tomasz Brzeziński. - Pierwszy, dominujący, to osiedla mieszkaniowe, gdzie otwieramy sklepy o powierzchni od 80 do 100 metrów kwadratowych. Drugi typ, wprowadzany przez nas od niedawna, to sklepy położone niekoniecznie na osiedlach, za to w miejscach o dużym przepływie ludzi, w pobliżu biur czy przystanków autobusowych. Okazuje się, że ta druga formuła też się sprawdza. Przykładem jest sklep Dobry Wybór w Krakowie przy ul. Mogilskiej, gdzie dziennie ponad 500 klientów dokonuje zakupy.

Tomasz Brzeziński przyznaje, że potrzeba trzech miesięcy po otwarciu nowego sklepu, by określić, jakim asortymentem zainteresowani są lokalni klienci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • RYSIO 2013-12-14 11:48:32

  500 KLIENTOW NA MOGILSKIEJ HAHAHAHA

  CHYBA NA MIESIAC BO JUZ SKLEP ULEGL LIKWIDACJI

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,20

 • Śr

  2,91

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane