PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolporter kupił 3,5 tys. terminali VeriFone

Autor: www.dlahandlu.pl 14 czerwca 2013 09:28

VeriFone, dostawca rozwiązań dla branży płatności bezgotówkowych, ogłosił współpracę z firmą Kolporter. Kooperacja obejmuje sprzedaż terminali płatniczych VeriFone VX520.

W ramach swoich działań B2B Kolporter, we współpracy z PKO SA, umożliwia przedsiębiorcom przyjmowanie płatności elektronicznych i oferowanie doładowań telefonów komórkowych. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy firma nabyła 3,5 tys. terminali VeriFone VX520, które zastąpiły w ofercie Kolportera oferowane uprzednio urządzenia innej marki.

- Cieszymy się, że największy z dostawców terminali do doładowań telefonów komórkowych w Polsce zdecydował się na oferowanie swoim klientom naszych urządzeń - powiedział Tomasz Wejcman, country manager Poland VeriFone Sp. z o. o. - Fakt, że tak renomowany partner jak Kolporter wybrał markę VeriFone, podkreśla wysoką jakość, poziom obsługi i silną pozycję naszych terminali na polskim rynku.

Zdecydowaliśmy się na terminale VeriFone m.in. ze względu na ich wysoką funkcjonalność, bezpieczeństwo i świetne wyniki na polskim rynku - powiedział Adam Czech, pełnomocnik Kolportera d.s. rozwoju i wdrożeń. -  Wybrany przez nas typ terminali VeriFone obsługuje płatności kartowe, zbliżeniowe, w technologii NFC i mobilne oraz umożliwia wgranie na terminal różnorodnych usług dodatkowych, nie tylko doładowań telefonicznych. Dzięki temu nasza oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla przedsiębiorców - dodał.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Wrocław POS 2014-03-23 14:41:57

    terminale płatnicze wrocław

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane