Kolporter: Produkty gamingowe z dużą dynamiką sprzedaży

Autor: dlahandlu.pl 12 czerwca 2017 10:06

Saloniki prasowe Kolportera poszerzyły swoją ofertę o doładowania do platformy Steam – najpopularniejszego na świecie serwisu cyfrowej dystrybucji gier.

Od połowy maja br. w sieci saloników Kolportera można kupować doładowania do Steam w czterech nominałach: 22 zł (równowartość 5 euro), 44 zł (równowartość 10 euro), 88 zł (równowartość 20 euro) i 110 zł (równowartość 25 euro).

– Ponieważ wszystkie transakcje na platformie rozliczane są w euro, niezbędne było zastosowanie przelicznika, odpowiadającego średniej wartości tej waluty. Jesteśmy przekonani, że możliwość zakupu doładowań Steam w naszej sieci będzie sporym ułatwieniem dla graczy, zwłaszcza młodszych, nie posiadających jeszcze konta i kart płatniczych – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

Steam to obecnie największa na świecie platforma internetowa dla fanów gier komputerowych. Łączna liczna użytkowników Steam na świecie to ok. 140 milionów osób, w tym ponad 4 miliony Polaków. Polska wersja platformy została uruchomiona w 2006 r., do dziś nasi gracze kupili za pośrednictwem Steama w sumie ok. 90 milionów gier. 

– Te dane wyraźnie pokazują jaki potencjał mają produkty gamingowe. Dlatego już od kilku lat nie tylko uważnie obserwujemy ten segment rynku, ale także staramy się rozwijać naszą ofertę w tym właśnie kierunku. Przypomnę, że w salonikach mamy już m.in. doładowania do konsol oraz wybranych gier, karty Google Play i Paysafecard. Te produkty mają bardzo dobrą dynamikę sprzedaży, z roku na rok widzimy jak rośnie ich popularność. Staramy się zresztą mieć w tym swój aktywny udział – dodaje Dariusz Materek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane